Loading...

All posts

18:27, Wednesday, 25 December, 2013
Ես սիրում եմ իմ երկիրը (հեղինակային՝ Արթուր Դանիելյան, ) Կարծես մի անորոշ զգացում իմ սրտում՝ ես գնում էի, բայց որքան շատ էի հեռանում իմ ապրելու վայրից, այնքան շատ էի զգում պապերիս երկրի ...
5907 | 0 | 0
23:08, Tuesday, 19 November, 2013
Բնապահպանական հիմնախնդիրները մեկ անգամ չէ, որ գրավում են հանրության ուշադրությունը: Բնությունը հաճախ ահազանգում է, երբ ջնջվում են կարելիության սահմանները, և մարդն իր վնասակար ազդեցությունն է ...
4890 | 0 | 0
23:19, Monday, 07 October, 2013
«Մեր առաջին ցուցանմուշն արդեն պատրաստ է», - այսպես սկսեց իր խոսքը «Ձեռնարկատիրական և քաղաքացիական կրթություն ավագ դպրոցի աշակերտների համար» ծրագրի շրջանակներում Բերդի՝ ...
4794 | 0 | 0
23:07, Monday, 23 September, 2013
Անկախությունը և ազատությունը այնպիսի կատեգորիաներ են, որոնք պետք է կրի իր մեջ յուրաքանչյուր անհատ: Եթե մարդն ի սկզբանե չի ձգտում ազատության կամ անկախության, ապա ավելորդ է նրանից պահանջել այդ երկու ...
4041 | 0 | 0
11:13, Tuesday, 03 September, 2013
Արդեն ավանդույթ է դարձել սեպտեմբերի 1-ը նշել որպես Գիտելիքի օր: Գիտելիքի յուրօրինակ տոն էր և Բերդի՝ Մարուսյա Սաղումյանի անվան ավագ դպրոցում, որն, իրավամբ, գիտելիքների անսպառ աղբյուր և մտքի մարզարան ...
5498 | 0 | 0
Եվ այս վայրկյանին ավելի խորն եմ զգում կարոտն այն...
12:57, Saturday, 25 May, 2013
Եվ հրաժեշտի խոսքերի փունջը, որ այս երեկո ես հավաքեցի, թողնում եմ այստեղ...
13478 | 0 | 0
Ամրակուռ է մեր ոգին՝ դարերի զավակ...
16:30, Thursday, 09 May, 2013
Պսակադրություն Բերդի՝ Անհայտ զինվորի հուշարձանին:
5100 | 2 | 0
Կոչեմ ապրողաց
14:30, Wednesday, 24 April, 2013
Հանգե՛ք, իմ որբե՛ր...
5129 | 0 | 0
Շնորհավոր տարեդարձդ, ուսուցի՛չ:
23:55, Friday, 19 April, 2013
Այսօր իր յոթանասնամյա հոբելյանն է նշում վաստակաշատ մանկավարժ տիկին Մարիետա Բադալյանը:
9894 | 1 | 0
Մեր հաղթանակները
22:10, Tuesday, 02 April, 2013
«Հայ ասպետ» հեռուստախաղի 2002 թ-ի եթերաշրջանում ոսկին նվաճեց Բերդի ավագ դպրոցի թիմը. մրցանակը՝ ուխտագնացություն Արևմտյան Հայաստան:
4649 | 0 | 0