Loading...

Photo/Video Reportage

Գեղեցիկ ու գունեղ հանդես՝ մանկապարտեզում
22:07, Wednesday, 25 December, 2019
Նորագավիթի թիվ 131 մակապարտեզում օրը տոնական էր. տեղի ունեցավ կրտսեր խմբի հանդեսը: Փոքրիկների առաջին բեմելը տպավորել ու հուզել էր ներկաներին:
1904 | 0 | 0
Փաշինյանը վերցնում է գետնին ընկած աղբը
14:36, Tuesday, 19 February, 2019
Դսեղում՝ Թումանյանի ծննդյան 150-ամյակի միջոցառման ժամանակ ՀՀ վարչապետը վերցնում է գետնին ընկած աղբը:
2801 | 0 | 0
Ապակուց նարդու հավաքածու՝ փորագրված նկարներով
22:31, Monday, 11 February, 2019
Ապակուց պատրաստված ու նկարներով փորագրված նարդու այս տեսականին բացառիկ է իր ձևով և որակով: Պատվերների համար կարող եք զանգահարել հեղինակին՝ 091462928:
2466 | 0 | 0
Մենուա Հարությունյանը պարում է «Դուխով» երգի տակ
11:00, Thursday, 20 December, 2018
Aysor.am-ի յութուբյան էջից
2564 | 0 | 0
Փաշինյանը իր անձեռոցիկը դրեց թիկնապահի բուռը
11:30, Wednesday, 05 December, 2018
Hraparak.am-ը տեսանյութ է տարածել, որտեղ երևում է՝ ինչպես է համտեսներից մեկի ժամանակ Նիկոլ Փաշինյանն իր ձեռքի սրբած անձեռոցիկը տալիս թիկնապահին:
3054 | 0 | 0
Գերիրական դիմակներ
16:31, Saturday, 17 November, 2018
Ճապոնական ընկերությունը ստեղծում է գերիրական դիմակներ:
2928 | 0 | 0
Նիկոլ Փաշինյանը, Էմանուել Մակրոնը, Կանադայի վարչապետը պարում են հայկական
20:49, Friday, 12 October, 2018
Նիկոլ Փաշինյանը, Էմանուել Մակրոնը, Կանադայի վարչապետը և այլոք պարում են հայկական երաժշտության տակ:
3655 | 0 | 0
Արագիլների «հանրակացարան». լուսանկար՝ Արմավիրի մարզից
17:50, Tuesday, 18 September, 2018
Լուսանկարը՝ Դավիթ Մանուկյանի
3795 | 0 | 0
Զվարճալի միջադեպ Նիկոլ Փաշինյանի՝ զինծառայողներին ուղղված «ուռռա»-ից հետո
16:35, Wednesday, 25 July, 2018
Տեսանյութը՝ «Շանթնյուզ»-ի
5329 | 0 | 0
«Մի գնա» երգը` Արցախի բարբառով
14:15, Monday, 11 June, 2018
4819 | 0 | 0
Երեխաները պաղպաղակ են ուտում նախագահի հետ
16:17, Friday, 18 May, 2018
Տեսանյութը՝ CivilNet-ի
4993 | 0 | 0
Օրվա կադրը
09:30, Thursday, 19 April, 2018
Երբ պայքարում են ընտանիքով......
7668 | 0 | 0
Օրվա կադրը. երեխաներին տեղափոխող ավտոբուսում ոստիկաններ են
20:19, Saturday, 14 April, 2018
Լուսանկարը՝ Armtimes.com-ի
4531 | 0 | 0
Ծաղկաձորում սրճող վարչապետը՝ լրագրողներին. «Դե հիմա էդպես եղավ»
19:27, Saturday, 14 April, 2018
Ներկայացնում է ՛՛Առավոտ՛՛-ը
5159 | 0 | 0
Թամար Հովհաննիսյանը նմանակում է Սերժ Սարգսյանին
12:13, Thursday, 12 April, 2018
Տեսանյութը՝ «Հրապարակ»-ի
5866 | 0 | 0
«Մերսի կյանք, գնա». ՀՀԿ-ի տատին՝ Շարմազանովին
17:18, Monday, 26 March, 2018
Տեսանյութը՝ Hraparak.am-ի
4954 | 0 | 0
Մեքենան վաճառվում է
17:48, Sunday, 04 March, 2018
Մեքենայի վաճառքի մանրամասները Լիստ.am-ում՝ ներքևի հղմամբ:
1850 | 0 | 0
Дорога ... в травматологию) )
22:48, Monday, 29 January, 2018
692 | 0 | 0
Եվս մի ակնհայտ ապացույց, որ մեր տնտեսությունը կաղում է...
10:15, Monday, 29 January, 2018
«Եվս մի ակնհայտ ապացույց, որ մեր տնտեսությունը կաղում է...», - լուսանկարն այսպես է մեկնաբանել հաղորդավար Արմեն Դուլյանը:
4519 | 0 | 0
Շմայսն ու Ձախ Հարութը` քեֆի ժամանակ
22:04, Friday, 19 January, 2018
Ներկայացնում է ''Արարատնյուզ''-ը
6389 | 0 | 0
More...