Ամփոփվել են «Սարդարապատից Արցախ» համահայկական խորագրով շարադրությունների և նկարների մրցույթների արդյունքները
Ընտրված լավագույն նկարներ.
1. Բալահովիտի Ի.Վիրաբյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Մարիա Խանումյան` VIII դասարան
2. Մեղրաձորի Հ. Հակոբյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Մանե Գևորգյան` VIII դասարան
3. Հրազդանի Ա. Իսահակյանի անվան N9 հիմնական դպրոց-Սոնա Մուրադյան` IX դասարան
4. Պռոշյանի Պ.Ղևոնդյանի անվան միջնակարգ դպրոց- Միքայել Թամազյան` IX դասարան
5. Արգելի Վ. Անանյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Ռազմիկ Ավետիսյան` IX դասարան
6. Հրազդանի Վ. Սարոյանի անվան N 11 հիմնական դպրոց-Էմմա Խաչատրյան` VI դասարան
7. Քանաքեռավանի միջնակարգ դպրոց-Վանե Սարգսյան` VII դասարան
8. Չարենցավանի ԱՀԿ Վազգեն Ա-ի անվան
N3 հիմնական դպրոց-Մելանյա Սարգսյան` VII դասարան
9. Զորավանի միջնակարգ դպրոց-Ալիսա Ամիրբեկյան` VI դասարան
10. Աբովյանի Ն.Վանյանի անվան 5 հիմնական դպրոց-Էլիզա Բաբայան` IX դասարան
11. Հրազդանի Պ.Սևակի անվան N8 հիմնական դպրոց-Իռեն Ադամյան` VI դասարան
12. Առինջի Կ.Ծառուկյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Էլեն Ղահրամանյան` VIII դասարան
13. Զովունու Ռ. Բաղդասարյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Ալիսա Զոհրաբյան` XI դասարան
14. Նոր Գեղիի N1 միջնակարգ դպրոց-Լևիկ Մխիթարյան` VII դասարան
15. Նոր Երզնկայի միջնակարգ դպրոց-Գալուստ Սարոյան` VIII դասարան
Ընտրված լավագույն շարադրությունները.
1. Արգելի Վ. Անանյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Մարիամ Զազյան` XI դասարան
2. Աբովյանի N7 հիմնական դպրոց-Մարիամ Ներսեսյան` VI դասարան
3. Հրազդանի Ա. Իսահակյանի անվան N9 հիմնական դպրոց-Էմմա Խաչատրյան` IV դասարան
4. Պռոշյանի Պ.Ղևոնդյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Մարինե Պետոյան` X դասարան
5. Արգելի Վ. Անանյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Արևիկ Պողոսյան` X դասարան
6. Հրազդանի Վ. Սարոյանի անվան N 11 հիմնական դպրոցի-Անի Հովհաննիսյան` VII դասարան
7. Արամուսի միջնակարգ դպրոց-Միլենա Հակոբյան` X դասարան
8. Քասախի Ա. Հովհաննիսյանի անվան N2 միջնակարգ դպրոց-Անի Կարապետյան` XI դասարան
9. Զորավանի միջնակարգ դպրոց-Սամվել Դանիելյան` VII դասարան
10. Աբովյանի Ն.Վանյանի անվան 5 հիմնական դպրոց-Մարիամ Մանուկյան` VII դասարան
11. Ծաղկաձորի միջնակարգ դպրոց-Դավիթ Կարամանյան` IX դասարան
12. Ձորաղբյուրի միջնակարգ դպրոց-Նունե Նուրիջանյան` IX դասարան
13. Զովունու Ռ. Բաղդասարյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Սեդա Մանուչարյան` VIII դասարան
14. Հրազդանի N 14 հիմնական դպրոց-Աննա Գևորգյան` IX դասարան
15. Պտղնիի միջնակարգ դպրոց-Ռոզա Խաչատրյան` XI դասարան
Կոտայք Կրթություն Մշակույթ