Խնդրում ենք սպասել...
Mafia Game top
Այսօր`  երեքշաբթի, 18 դեկտեմբերի, 2018 թ.
Ավանդների տոկոսադրույքը`  
Հայկական դրամ
14.00%
,
ԱՄՆ դոլլար
6.50%
,
Եվրոպական Եվրո
4.00%
,
Ռուսական ռուբլի
8.50%

Հոդվածներ

Կոտայք Կրթություն Մշակույթ. Ամփոփվել են «Սարդարապատից Արցախ» համահայկական խորագրով շարադրությունների և նկարների մրցույթների արդյունքները

12:00, չորեքշաբթի, 14 մարտի, 2018 թ.
Կոտայք Կրթություն Մշակույթ. Ամփոփվել են «Սարդարապատից Արցախ» համահայկական խորագրով շարադրությունների և նկարների մրցույթների արդյունքները
     Ամփոփվել են «Սարդարապատից Արցախ» համահայկական խորագրով շարադրությունների և նկարների մրցույթների արդյունքները

Ընտրված լավագույն նկարներ.

1. Բալահովիտի Ի.Վիրաբյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Մարիա Խանումյան` VIII դասարան
     2. Մեղրաձորի Հ. Հակոբյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Մանե Գևորգյան` VIII դասարան
     3. Հրազդանի Ա. Իսահակյանի անվան N9 հիմնական դպրոց-Սոնա Մուրադյան` IX դասարան
     4. Պռոշյանի Պ.Ղևոնդյանի անվան միջնակարգ դպրոց- Միքայել Թամազյան` IX դասարան
     5. Արգելի Վ. Անանյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Ռազմիկ Ավետիսյան` IX դասարան
     6. Հրազդանի Վ. Սարոյանի անվան N 11 հիմնական դպրոց-Էմմա Խաչատրյան` VI դասարան
     7. Քանաքեռավանի միջնակարգ դպրոց-Վանե Սարգսյան` VII դասարան
     8. Չարենցավանի ԱՀԿ Վազգեն Ա-ի անվան
     N3 հիմնական դպրոց-Մելանյա Սարգսյան` VII դասարան
     9. Զորավանի միջնակարգ դպրոց-Ալիսա Ամիրբեկյան` VI դասարան
     10. Աբովյանի Ն.Վանյանի անվան 5 հիմնական դպրոց-Էլիզա Բաբայան` IX դասարան
     11. Հրազդանի Պ.Սևակի անվան N8 հիմնական դպրոց-Իռեն Ադամյան` VI դասարան
     12. Առինջի Կ.Ծառուկյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Էլեն Ղահրամանյան` VIII դասարան
     13. Զովունու Ռ. Բաղդասարյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Ալիսա Զոհրաբյան` XI դասարան
     14. Նոր Գեղիի N1 միջնակարգ դպրոց-Լևիկ Մխիթարյան` VII դասարան
     15. Նոր Երզնկայի միջնակարգ դպրոց-Գալուստ Սարոյան` VIII դասարան

Ընտրված լավագույն շարադրությունները.

1. Արգելի Վ. Անանյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Մարիամ Զազյան` XI դասարան
     2. Աբովյանի N7 հիմնական դպրոց-Մարիամ Ներսեսյան` VI դասարան
     3. Հրազդանի Ա. Իսահակյանի անվան N9 հիմնական դպրոց-Էմմա Խաչատրյան` IV դասարան
     4. Պռոշյանի Պ.Ղևոնդյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Մարինե Պետոյան` X դասարան
     5. Արգելի Վ. Անանյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Արևիկ Պողոսյան` X դասարան
     6. Հրազդանի Վ. Սարոյանի անվան N 11 հիմնական դպրոցի-Անի Հովհաննիսյան` VII դասարան
     7. Արամուսի միջնակարգ դպրոց-Միլենա Հակոբյան` X դասարան
     8. Քասախի Ա. Հովհաննիսյանի անվան N2 միջնակարգ դպրոց-Անի Կարապետյան` XI դասարան
     9. Զորավանի միջնակարգ դպրոց-Սամվել Դանիելյան` VII դասարան
     10. Աբովյանի Ն.Վանյանի անվան 5 հիմնական դպրոց-Մարիամ Մանուկյան` VII դասարան
     11. Ծաղկաձորի միջնակարգ դպրոց-Դավիթ Կարամանյան` IX դասարան
     12. Ձորաղբյուրի միջնակարգ դպրոց-Նունե Նուրիջանյան` IX դասարան
     13. Զովունու Ռ. Բաղդասարյանի անվան միջնակարգ դպրոց-Սեդա Մանուչարյան` VIII դասարան
     14. Հրազդանի N 14 հիմնական դպրոց-Աննա Գևորգյան` IX դասարան
     15. Պտղնիի միջնակարգ դպրոց-Ռոզա Խաչատրյան` XI դասարան


    
     Կոտայք Կրթություն Մշակույթ


    

    

    

    
Առաջխաղացնել այս նյութը
Տեղեկացնում ենք, որ նյութը հրապարակվել է "Մամուլի խոսնակ" նախագծի շրջանակներում:
Գրանցվի՛ր և հրապարակի՛ր քո հոդվածները:
Հավանել
0
Չհավանել
0
| | |
1882 | 0 | 0
Facebook
Մամուլի խոսնակ