Loading...
COMMENT.am
Today:  Wednesday, 15 August, 2018
Deposit percent:  
Armenian dram
14.00%
,
US Dollar
6.50%
,
European Euro
4.00%
,
Russian Ruble
8.50%

All posts

20 грязных приёмов, с помощью которых нарциссы, социопаты и психопаты манипулируют нами
23:31, Saturday, 11 August, 2018
Деструктивные люди — носители злокачественного нарциссизма, психопатии и антисоциальных черт — часто демонстрируют неадекватное поведение в отношениях, в результате эксплуатируя, унижая и ...
449 | 0 | 0
Значимость Кавказа. Геополитика.
19:11, Wednesday, 01 August, 2018
диаметрально противоположные действия
627 | 0 | 0
Չարի Վերջը
22:14, Tuesday, 31 July, 2018
Ահա եվ վերջ․
879 | 0 | 0
Иллюминаты» » Хранители
17:12, Wednesday, 18 July, 2018
Хранители
444 | 0 | 0
Հայոց հին Հավատքը (Armenology)
17:55, Sunday, 15 July, 2018
Ձայն Արարատի-21 Հայոց հին հավատքի անկումը, Armenology
612 | 0 | 0
Кольцо Власти
00:21, Friday, 06 July, 2018
Кольцо Власти
343 | 0 | 0
Парадигма — что это такое простыми словами и как это связано с восприятием картины мира
18:49, Sunday, 01 July, 2018
Здравствуйте, уважаемые читатели. Есть масса слов, с которыми мы сталкиваемся, но не всегда и не до конца понимаем их значение. Примером могут служить когда-то устаревшие, но вновь омолодившиеся ...
370 | 0 | 0
ՀԵՐՈՍԱՑՎԱԾ ՈՃՐԱԳՈՐԾՆԵՐԸ
15:04, Saturday, 23 June, 2018
ՎԱԶԳԵՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆԻ ՀԵՏՆՈՐԴՆԵՐԸ, ԶԻՆԱԿԻՑՆԵՐԸ ԺԱՄԱՆԱԿ ՎԱԶԳԵՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆԻ ՀՐԱՄԱՆՈՎ` ԹԻԿՈՒՆՔԻՑ ԳՆԴԱԿԱՀԱՐՈՒՄ ԷԻՆ ՄՈՆԹԵԻ, ԲԵԿՈՐԻ, ԱՐԹՈՒՐ ՄԿՐՏՉՅԱՆԻ ՊԵՍ ՀԱՅՐԵՆԱՍԵՐ ՀՐԱՄԱՆԱՏԱՐՆԵՐԻ: ԳՀ © ԱՌ ՎԱԶԳԵՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆԸ ...
1019 | 0 | 0
ЧТО ЕСТЬ ВАШ БОГ?"
15:02, Wednesday, 13 June, 2018
999 թ., Գարեգին Ա կաթողիկոսի մահվանից հետո, Գարեգին Ներսեսյանն սկսեց ակտիվորեն զբաղվել ընտրարշավով։ Իր ընտրվելու դիմաց այն ժամանակվա ՀՀ վարչապետ ամենակարող Վազգեն Սարգսյանին առաջարկել էր 20 միլիոն ...
861 | 0 | 0
Թաքնագիտություն
21:10, Monday, 11 June, 2018
РАЗ В ТЫСЯЧУ ЛЕТ"
906 | 1 | 0
ԶԳՈՒՅՇ ԽՈՍԻՐ ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ
18:23, Saturday, 09 June, 2018
ՉԿԱՆ ԱՆՏԱԿԱՆՔ ԱԶԳԵՐ, ԲԱՅՑ ՀԱՅ ՏԱԿԱՆՔԸ ԿՄՆԱ ԱՆՄՐՑԵԼԻ»: ԳԱՐԵԳԻՆ ՆԺԴԵՀ «ՆԵՐՔԻՆ ԹՇՆԱՄԻՆ ԶԻՆԱԿԻՑ Է ՈՒ ԵՂԲԱՅՐ ԱՐՏԱՔԻՆ ԹՇՆԱՄՈՒ»: ԳԱՐԵԳԻՆ ՆԺԴԵՀ
780 | 0 | 0
Как евреи приняли христианство по армянскому обряду
01:54, Friday, 08 June, 2018
Летом 1911 г. в газете «Новое время» появилась статья «Еврей армяно-григорианского исповедания», автор которой выражал обеспокоенность участившимися случаями перехода евреев ...
686 | 0 | 0
Религия глобальный обман человечества
14:50, Thursday, 07 June, 2018
Религия глобальный обман человечества
1192 | 0 | 0
"ОБРАТНОГО ПУТИ УЖЕ НЕТ!" (Թաքնագիտություն) Թավշյա Հեղափոխության Իրականացում
13:33, Wednesday, 06 June, 2018
Мой Товар Революция Сознания
1291 | 0 | 0
Я домашний козел 2 Թաքնագիտական Մուլտ
13:11, Wednesday, 06 June, 2018
Я домашний козел 2
663 | 0 | 0
«ԱՀՆԵՆԵՌԲԵ» «AHNENERBE»
15:55, Tuesday, 05 June, 2018
Հավերժական Ընտանիքի օրինաչափությունների բուժումԿապը նախնիների զորությամբ: Հավերժական Ընտանիքի օրինաչափությունների բուժման մասին խոսակցությունների ժամանակ ճանաչված եւ լուծված են 3 տեսակ ...
1037 | 0 | 0
"А ТЫ ИГРОК?"
13:34, Tuesday, 05 June, 2018
"А ТЫ ИГРОК?" LEVON-ROB-SERJIK
986 | 4 | 0
More...